Firemní focení

Prezentace společnosti je v dnešní době velmi důležitá. Stejně tak je ale důležitá i prezentace zaměstnanců firmy, protože to jsou právě oni, kdo jsou s klienty v kontaktu. Právě proto nabízíme firemní fotografování jednotlivých zaměstnanců i jejich skupin. Individuální přístup focení Vašich zaměstanců. Po dohodě jsem ochoten přijet kamkoliv.

Focení probíhá většinou v sídle Vaši společnosti. S sebou si dovezu svůj mobilní ateliér. Požaduji místnost nebo prostor 3 x 3 m.

Profesionální make-up/vizáž

Pokud chcete, aby Vaše firemní prezentace vypadala opravdu profesionálně, doporučuji k fotografování využít služeb vizážistky, která se stará nejen o líčení, ale i o přirozený a upravený vzhled. Profesionální vizážista Vás nalíčí tak, abyste vypadali profesionálně a upraveně i pod studiovými světly. Doporučuji využít služeb vizážistky i v případě, že se fotografují muži, předejdete tím nežádoucím odleskům a nerovnoměrné pigmentace pleti.

Líčení na fotografování zařizujeme v rámci našich služeb, spolupracujeme s ověřenými a profesionálními vizážistkami tak, aby byl náš klient co nejvíce spokojen.

Jaké fotografie obdržíte?

  • Obdržíte profesionálně vyretušované fotografie dle vlastního výběru
  • Fotografie v plném rozlišení dostupné ke stažení přes WEB
  • Vyretušované fotografie připravené pro WEB a v plném rozlišení pro tisk

 

Líbí se Vám tyto fotgrafie?

Neváhejte mne kontaktovat.